Varsinais-Suomi ja Satakunta

 

Hallinto

Assi
Ailoranta
Palvelupäällikkö, Sosiaalityöntekijä (VTM), Perhe- ja paripsykoterapeuttikoulutuksessa
040 518 9572
assi.ailoranta@profiam.fi
Anna
Isotalo-Peltonen
Aluepäällikkö / Varsinais-Suomi, Sairaanhoitaja AMK, psykiatria, NEPSY-valmentaja
040 590 2506
anna.isotalo-peltonen@profiam.fi
Sanna
Lindroos
Aluepäällikkö / Varsinais-Suomi, Sosiaalityöntekijä (YTM)
045 211 6522
sanna.lindroos@profiam.fi
Maria
Rajasto
Toimistoassistentti
040 767 1533
maria.rajasto@profiam.fi

Sosiaalityöntekijät

Saana
Ahola
Sosiaalityöntekijä (VTM)
044 901 9043
saana.ahola@profiam.fi
Assi
Ailoranta
Palvelupäällikkö, Sosiaalityöntekijä (VTM), Perhe- ja paripsykoterapeuttikoulutuksessa
040 518 9572
assi.ailoranta@profiam.fi
Sanni
Niemelä
Sosiaalityöntekijä (VTM)
044 493 7124
sanni.niemela@profiam.fi
Charlotte
Pitkänen
Sosiaalityöntekijä (VTM)
044 491 8695
charlotte.pitkanen@profiam.fi
Kristiina
Rainio
Sosiaalityöntekijä
040 489 4818
kristiina.rainio@profiam.fi
Teija
Vuorinen
Sosiaalityöntekijä (VTM)
044 733 9692
teija.vuorinen@profiam.fi

Psykologit

Anna
Kouvo
Psykologi (PsM)
040 668 7166
anna.kouvo@profiam.fi
Pauliina
Nieminen
Lasten ja nuorten erikoispsykologi (PsM), Theraplay-practioner, aikuisten integratiivinen yksilöpsykoterapeutti (koulutuksessa)
Riia
Otava
Psykologi (PsM), perhepsykoterapeutti
040 677 0456
riia.otava@profiam.fi
Nina
Virtanen
Psykologi (PsM), perhe- ja paripsykoterapeutti
044 461 3824
nina.virtanen@profiam.fi

Psykiatrian osaajat ja terapeutit

Marina
Enberg
Sairaanhoitaja AMK, psykiatria
044 766 8639
marina.enberg@profiam.fi
Minna
Heinä
Sairaanhoitaja YAMK, seksuaaliterapeutti
040 586 0395
minna.heina@profiam.fi
Joni
Heinonen
Sairaanhoitaja AMK, psykiatria
040 824 8989
joni.heinonen@profiam.fi
Petri
Heinonen
Sairaanhoitaja AMK, psykiatria
040 553 8799
petri.heinonen@profiam.fi
Saara
Jaskari
Varhaisen vuorovaikutuksen psykoterapeutti, toimintaterapeutti YAMK, työnohjaaja
050 382 1200
saara.jaskari@profiam.fi
Heidi
Jussila
Psykiatrian ja lastenpsykiatrian erikoislääkäri (LT), päihdelääketieteen erityispätevyys
040 508 7447
heidi.jussila@profiam.fi
Marlene
Karttunen-Salonen
Perhepsykoterapeutti, pariterapeutti, psykiatrinen sairaanhoitaja
045 625 1115
marlene.karttunen-salonen@profiam.fi
Janna
Kujanpää
Perhe- ja paripsykoterapeutti, sosionomi YAMK
044 408 3251
janna.kujanpaa@profiam.fi
Sari
Lehto
Sairaanhoitaja AMK, psykiatria
040 661 2680
sari.lehto@profiam.fi
Harry
Leppänen
Sairaanhoitaja AMK, psykiatria
044 493 4622
harry.leppanen@profiam.fi
Jarno
Marjakangas
Sairaanhoitaja AMK, psykiatria
040 687 5199
jarno.marjakangas@profiam.fi
Tarja
Melakari
Perhepsykoterapeutti (ET), Sairaanhoitaja, psykiatria, syömishäiriöasiantuntija
040 518 9526
tarja.melakari@profiam.fi
Riikka
Okko-Holck
Perhe- ja paripsykoterapeutti, sairaanhoitaja
040 655 1011
riikka.okko-holck@profiam.fi
Juha-Matti
Pajula
Kriisi- ja traumapsykoterapeutti (ET), Mielenterveyshoitaja
044 978 4236
juha-matti.pajula@profiam.fi
Markus
Pyykönen
Sairaanhoitaja AMK, psykiatria
040 6686 720
markus.pyykonen@profiam.fi
Silja
Salonen
Sairaanhoitaja AMK, ratkaisukeskeinen lyhytterapeutti
040 570 6411
silja.salonen@profiam.fi
Marianne
Toimio-Elomaa
Perhe- ja paripsykoterapeutti, sosionomi
040 774 2658
marianne.toimio-elomaa@profiam.fi
Jukka
Yli-Kovanen-Mikkeli
Sairaanhoitaja AMK, psykiatria
044 493 8503
jukka.yli-kovanen-mikkeli@profiam.fi

Ohjaajat ja ammatilliset tukihenkilöt

Heidi
Björkstrand
Sairaanhoitaja AMK, NEPSY-valmentaja
0400 253 989
heidi.bjorkstrand@profiam.fi
Anni
Haklin
Sosionomi AMK, traumapsykoterapiakoulutuksessa
040 6500 667
anni.haklin@profiam.fi
Tiina
Kahila
Sosionomi AMK
044 766 9006
tiina.kahila@profiam.fi
Antti
Koivusilta
Sosionomi AMK, NEPSY-valmentaja
040 1464 221
antti.koivusilta@profiam.fi
Lauri
Kouki
B.Sc, NEPSY-valmentaja
040 774 2865
lauri.kouki@profiam.fi
Kirsi
Lehtonen
Lähihoitaja
040 4856 832
kirsi.lehtonen@profiam.fi
Roosa
Leppänen
Sosionomi AMK
040 518 9615
roosa.leppanen@profiam.fi
Riina
Oja
Sosionomi AMK
044 740 7833
riina.oja@profiam.fi
Katja
Oksanen
Sosionomi AMK, perhe- ja paripsykoterapiakoulutuksessa
044 493 7627
katja.oksanen@profiam.fi
Kalle
Sjöström
Lähihoitaja
040 582 8405
kalle.sjostrom@profiam.fi
Sanna
Skomars
Sosionomi AMK
040 726 1950
sanna.skomars@profiam.fi
Ellinoora
Terho
Erityisopettaja (KM), NEPSY-valmentaja
*perhevapailla*
Jaana
Tiittanen
Sosionomi AMK
044 797 4365
jaana.tiittanen@profiam.fi
Tuija
Timonen
Sosionomi AMK
*perhevapailla*
Toni
Tuominen
Sosionomi AMK
040 1693 907
toni.tuominen@profiam.fi